yükleniyor

Google Ads Kurulumu

Google ADS Reklamlarınızı uzman çalışanlarımız ile çalışarak çok daha kaliteli ve performanslı bir hale getirebilirsiniz.
Reklam hesabınızdaki tüm düzenlemelerde sizi daha fazla ön sıralarda tutup, daha az harcatacak yöntemler ve uygulamalar yapılmaktadır.
Kurulum Ücreti bir kereye mahsus kurulum için alınmaktadır. Aylık planlar dahilindeki yönetim hizmetleri ayrıca fiyatlandırılır.

Fiyat: TEKLİF AL TL.


DEMO SATIN AL!

Reklam uzmanlarımızın profesyonel çalışmalarıyla ADS reklamlarınızda %60-70 oranında tasarruf sağlayabilirsiniz.

Google ADS Reklamlarınızı uzman çalışanlarımız ile çalışarak çok daha kaliteli ve performanslı bir hale getirebilirsiniz. Reklam hesabınızdaki tüm düzenlemelerde sizi daha fazla ön sıralarda tutup, daha az harcatacak yöntemler ve uygulamalar yapılmaktadır.

Google İş Ortağı olarak reklamlarınızın yönetiminde uzman çalışanlarımız reklam performansınıza yansıyacak teknik dokunuşları yerine getirmenin yanı sıra, iş ortağı hesaplarından tanımlanan hediye kupon ve bakiyeler hesaplarınıza yüklenmektedir.

Google Ads reklamlarına hangi bütçe ile çıkmam gerekiyor diye düşünüyor olabilirsiniz! Google Ads reklamlarına istediğiniz bütçe ile çıkabilirsiniz. Reklamlardan sağlanan dönüşümlere göre bütçeniz belirlenmektedir. Sektörel rekabet ve arama hacimleri dikkate alınarak reklam kurulumu ve takibi yapılmaktadır.

Unutmayın, iyi bir hesap kurulumu sağlam bir binanın temelinin kurulumu gibidir.!Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!