yükleniyor

Hakkımızda

Yağmur Ajans - Web Tasarım - Web Yazılım firmamız 2019 yılından bu yana, Adalet Mahallesi Manas Bulvarı Yan Yolu No:39 Ofis:2511 Folkart Towers B Kule Bayraklı – İZMİR adresinde, web tasarım, web yazılım, grafik tasarım, seo optimizasyon, Google Ads Reklam ve Sosyal Medya Yönetim hizmetleri sunmaktadır. Her zaman, dürüst, güvene dayalı ve düzgün hizmet politikası ile çok kısa sürede sektörde bulunan büyük tasarım firmaları arasında yerini almış ve yerini sağlamlaştırmıştır.

Gelişen teknolojiye ayak uydurmak Yağmur Ajans için standart ve önemli bir yapılanmadır. Web tasarım ve yazılım hizmetlerinde takip edilmesi gereken önemli bir firmadır.

Ajansımız 7/24 hizmet vermekte olup, anlık ve hızlı erişim ile oluşabilecek sorunları anında çözüme kavuşturmaktadır.

YAĞMUR AJANS SİZLERE NELER SUNAR?

E-Ticaret Çözümleri: İş aktivitelerinizi internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır. Elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması, e-ticaret sitelerinize xml entegrasyonları, kargo modüllerinin kurulumu ve yapılandırılması, e-ticaret sitelerinize ürün yükleme hizmetleri.

Barındırma Hizmetleri: Hizmetlerimiz Linux sunucularımızda, bireysel veya kurumsal hosting hesaplarınızın barındırılması, kurulması, yönetilmesi ve kiralama hizmetini kapsamaktadır.

Yazılım Çözümleri: İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümleridir. Kullandığımız teknolojiler, PHP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Dinamik İçerik Çözümleri: Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama motorları için gerekli optimizasyonun yapılması ve arama motorlarına kaydı da sunduğumuz önemli çözümler arasında yer almaktadır. 

Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri: Web siteleriniz ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Yağmur Ajansın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti (“SLA: Service Level Aggrement”) kapsamındadır.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!