yükleniyor

Hırdavat Temizlik Ürünleri E-Ticaret Paketi

İlk yıl Domain, Hosting Ücretsiz
Domain Lisanslı
Modern ve Şık Tasarım
Full Responsive (Mobil Uyumlu)
Gelişmiş Müşteri Paneli
Tek Domain Lisanslı
Ücretsiz Kurulum

Fiyat: TEKLİF AL TL.


DEMO SATIN AL!

·         Opencart alt yapısı ile hazırlanmış E-Ticaret tasarımlar (Responsive) özellikte olup, mobil ve tabletlere uyumlu halde tasarlanmıştır.

·         İlk yıl Domain ve Hosting ücretsiz olup 5 GB hosting alanı tahsis edilmiştir.

·         İlk yıl ücretsiz SSL Sertifikası

·         3 Adet Kurumsal E-Posta Hesabı

·         Canlı Destek Sistemi – WhastApp Modülü

·         Seo Link Yapısı – Google Kaydı ve Optimizasyonu

·         Sınırsız Kategori ve Ürün Ekleme ( 5 GB Alan Dâhilinde)

·         Varyant Yönetimi, Varyantlara Farklı Fiyat Verebilme, her ürüne sınırsız resim yükleme

·         KDV yönetimi

·         Ürün Karşılaştırma

·         Blog / Haberler Modülü, içerik yönetimi, istatistik ve raporlama.

·         Havale / EFT ödeme seçeneği / Kapıda Ödeme Seçeneği

·         Size logosu yapımı, site alanlarının kontrolü, kategorilerin oluşturulması, varyantların ve ek seçeneklerin oluşturulması.

·         Site Slider fotoğraflarının grafik çalışması ve çalıştırılması, isteğe bağlı 5 adet slider yapımı.

Web sitesinin kurulumu ve teslimi 7-10 gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimizin paket içeriği içerisindeki farklı istekleri ayrıca fiyatlandırılmaktadır. Web paketimizi satın alan müşterilerimize 1 yıl ücretsiz teknik destek hizmeti verilmektedir. Yıllık E-Ticaret lisans ücreti yoktur, hizmet bitiminde yenileme hizmeti 100$ + KDV yenileme ücreti alınmaktadır.

ÖNEMLİ: Kurmuş olduğumuz web sitesinde ilk 20 ürün tarafımızdan görselleri uygun format ve fotoğraf düzenleme programlarımız (Photoshop – Corel –İllusrator) ile düzenlenerek SEO yapısı ve açıklaması ile birlikte yüklenir. Ayrıca ürün yükleme gibi bir hizmetimiz bulunmamaktadır. Ürün yükleme, kategori açma, fotoğraf yükleme vs. gibi eğitimler ile alakalı uzak bağlantı veya fotoğraf ve videolu anlatımlar ile anlatılmaktadır.

WEB SİTE İÇERİSİNDE KULLANDIĞIMIZ MODÜLLER

Gelişmiş Seo Modülü / Gelişmiş Ürün Yönetimi Modülü / Gelişmiş Kargo Modülü / Kapıda Ödemeye Ek Ücret Modülü / Gelişmiş Ürün Varyant Modülü / Gelişmiş XML Modülü / Hızlı Ürün Yükleme Modülü / Tek Sayfa Ödeme Modülü / Blog Modülü / Toplu İndirim Modülü / Kargo Takip Modülü / Akıllı Filtreleme Modülü / WhastApp Modülü / Çoklu Para Birimi Fiyat Girme Modülü / Akıllı Sepet Modülü / Google Merchant Modülü / Gelince Haber Ver Modülü / Müşteri Panel Sayfası Modülü / Toplu Fiyat Güncelleme Modülü / Form Oluşturma Modülü / Mail Şablonu Düzenleme Modülü / Kapıda Ödeme Modülü / Özel Üye Alanı Ekleme Modülü / Admin Tema / Kargo Etiket Modülü / Gelişmiş Yorumlar Modülü / Sipariş Başarılı Sayfası Modülü / Net GSM SMS Modülü / Sepet Hatırlatma Modülü / Facebook Feed Modülü / PayTr Sanal Pos Modülü / İyzico Sanal Pos Modülü / Shopier Sanal Pos Modülü

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!