yükleniyor

Karaoğlan Vinç

www.karaoglanvinc.com

Wordpress / Php / Css+xHtml / jQuery / Psd

Karaoğlan Vinç firması da Yağmur Web Tasarım ajansımızı tercih etmiş ve web sitesi tarafımızca dizayn edilmiş ve yayına başlamıştır.

İsmet Paşa Mahallesi 101 Sokak No:18/C Sultangazi - İSTANBUL adresinde 5 yıldır Vinç ve Taşıma hizmetleri vermektedir. Matbaa Makinalarının aktarımı, inşaat ve kamp alanlarında vinç hizmeti, tersane ve fabrika alanlarında, fuar alanlarında vinç hizmetleri vermektedir. Web sitesi WordPress alt yapısı ile yapılmış ve siteye SEO çalışması yapılarak faaliyete alınmıştır.

Web sitesi responsive özelliklerde dizayn edilmiş, tüm mobil telefon ve diğer cihazlara uyumlu hale getirilmiştir. Siteye SSL sertifikası yüklenmiş ve güvenli siteler arasına katılmıştır.

 Web sitesinin kurulumu yanı sıra SEO (Search Engine Optimizasyon) arama motorları optimizasyonu yapılmış, siteye SEO çalışması yapılarak, %100'lük bir SEO yapılandırması ve %92 Erişebilirlik rekor hızıyla optimizasyonu gerçekleştirilerek yayına alınmıştır. Web sitesinin Karaoğlan Vinç Firmasına hayırlı olmasını dileriz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!